en cz ru

S námi si jazyk nezlomíte!

Ředitelka LINX Language Institute v TV

15.11.2013

Víte, že LINX Language Institute nabízí nejen výuku jazyků, ale i kurzy etikety? Právě o společenském chování hovořila naše výkonná ředitelka Vanda Seidelová v pořadu televize Metropol. Rozhovor s ní můžete shlédnout zde (přibližně od 9,5. minuty).

O nás

LINX Language Institute je moderní  a rychle se rozvíjející jazykovou školou, která Vám ušije studijní plán přímo na míru. Stabilní zázemí společnosti a vysoké profesionální nasazení našich lektorů Vám zaručí kvalitní jazykové vzdělání s jasně viditelnými výsledky.

Zkušení lektoři Vám navrhnou plán přesně odpovídající Vašim přáním a potřebám. Dojíždění k Vám do firmy, domova či jiného smluveného místa je samozřejmostí a vždy zdarma. Široké spektrum učebních materiálů garantuje výběr těch nejefektivnějších metodologických prvků vedoucí ke spokojenosti našich klientů.

Požíváme speciální metodu pro vedení konverzačních lekcí, která zaručeně pomůže rozmluvit se i úplným či věčným začátečníkům.

Pomáháme se studiem jazyků klientům všech věkových kategorií i jazykových úrovní. Mimo jiné se zaměřujeme i na úzce specializovaná odvětví, jako například:

 

  • Business či právnické zaměření
  • Jazyky seniorům
  • Jazyky pro děti
  • Příprava na mezinárodní jazykové zkoušky atd.

 

 

Proto začněte se studiem jazyků v jazykové škole LINX Language Institute … a na jazyky máte vyzráno!

webdnes.cz
®2009, Linx Language Institute