en cz ru

S námi si jazyk nezlomíte!

Ředitelka LINX Language Institute v TV

15.11.2013

Víte, že LINX Language Institute nabízí nejen výuku jazyků, ale i kurzy etikety? Právě o společenském chování hovořila naše výkonná ředitelka Vanda Seidelová v pořadu televize Metropol. Rozhovor s ní můžete shlédnout zde (přibližně od 9,5. minuty).

Profilové kurzy

Jazyková škola LINX Language Institute nabízí firemní, skupinové i individuální jazykové kurzy. Vybírat můžete z následujících profilací, po dohodě a vypracování speciálního studijního plánu je samozřejmě možné tyto profily libovolně kombinovat a dále rozšiřovat dle požadavků a potřeb klienta.

 

 

Základní profilová zaměření:

Všeobecný jazyk

Využití jazyka v běžných osobních i pracovních situacích, rovnoměrné rozložení výuky mezi všechny klíčové jazykové části: mluvení, čtení, psaní, gramatika, poslech.

Konverzační hodiny

Větší důraz je kladen na schopnost porozumění a dorozumění se ve všech typech reálných situací. Jedním z důležitých prvků je převedení Vaší pasivní slovní zásoby (schopnost porozumění) na aktivní slovní zásobu (samostatná schopnost využití).

Odborný jazyk (business, právnický jazyk atd.)

Speciálně vedené hodiny s cílem prohloubit jazykovou kompetenci úzce profilovanou na konkrétní obor (obchod, právo, finančnictví, lékařství atd.). Využití kombinace více metod pro komplexní rozšíření oborové jazykové vybavenosti.

Příprava na mezinárodní jazykové zkoušky

Lekce zaměřené na přímou přípravu ke konkrétním státním i mezinárodním jazykovým zkouškám.

Jazyky pro děti + Jazyková příprava pro nejmenší (předškolní věk)

Výuka dětí vyžaduje úplně jiné parametry a metody, které se postupně rozvíjejí s narůstajícím věkem dítěte. Jednotlivé lekce obsahují mnoho zajímavých jazykových her, důraz je také kladen na praktické využití jazyka (písničky, pohybové jazykové hry atd.). Pořádáme také vícečlenné kurzy pro děti, takže Vaše dítko se může vzdělávat spolu s nejlepším kamarádem nebo můžeme hodinu koncipovat ve formě děti + rodiče.

Jazyky pro seniory

Mnoho lidí se mylně domnívá, že po „dvacítce“ je již na studium jazyků pozdě. S námi však zjistíte, že na jazyky není nikdy pozdě! Pokud tedy máte chuť, nechte se vést zkušenými lektory. Přizpůsobíme Vám lekce přesně dle Vašich požadavků, a tak žádná dovolená již nebude znamenat jazykovou bariéru!

Intenzivní rychlokurz – sleva

Pokud Vás čeká nenadálá cesta do zahraničí či jen potřebujete ve velmi krátkém čase zlepšit úroveň svého jazyka o možné maximum, využijte nabídky intenzivního rychlokurzu – počet potřebných hodin po dohodě, možnost zajímavých slev.

Příprava na maturitu z jazyka

Zkouška dospělosti je velkým krokem do budoucna, není proto dobré přípravu podcenit. Pokud si sám/a nevěříte, nechte si poradit od vyškolených lektorů. Procvičování konkrétních maturitních okruhů dle požadavků Vašich i Vaší školy.

webdnes.cz
®2009, Linx Language Institute